Osiedle Żegrze… warte Poznania

wrz/19

19

Już w październiku 150 wydarzeń dla seniorów w Poznaniu

Centrum Inicjatyw Senioralnych w oparciu o współpracę międzysektorową organizuje w październiku i listopadzie 2019 r. edukacyjny projekt dla seniorów pn. Senioralni. Poznań. Założeniem tego przedsięwzięcia jest ukazanie w szerszej perspektywie procesu uczenia się dorosłych, a tym samym prezentacja bogatej oferty aktywizującej dla seniorów w Poznaniu.
Na seniorów w październiku czeka ok. 150 wydarzeń związanych m. in. z kulturą, nauką języków, podróżami. Są to zarówno wykłady, warsztaty, drzwi otwarte w instytucjach, klubach, organizacjach pozarządowych i w Miejscach Przyjaznych Seniorom. Dodatkowo w siedzibie Centrum Inicjatyw Senioralnych zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty, głównie psychologiczne i rozwojowe, prowadzone w mniejszych grupach.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Centrum Inicjatyw Senioralnych Zaprasza na uroczystą inaugurację, która odbędzie się na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania 28 września 2019 roku o godzinie 11.00. Po części oficjalnej, podczas której prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, przekaże seniorom symboliczne klucze do bram Miasta i wręczy certyfikaty Miejsce Przyjazne Seniorom, zaprosimy do udziału w koncercie Krystyny Giżowskiej W drodze do Fontainebleau, czyli witamy polską złotą jesień. W programie również występ śpiewaka operetkowego Bartosza Kuczyka oraz energetyczny pokaz tańca w wykonaniu Mariny Ostapei.
Szczegółowe informacje o Senioralni. Poznań. są dostępne na stronie http://centrumis.pl/edycja-20193.html

Więcej informacji w plikach do pobrania:
Plakat A4  3,7 MB

Plakat A3 9,9 MB

Ulotka  2,8 MB

Osiedle Żegrze na Facebook'u - polub nas i bądź na bieżąco:

©2011-2016 Rada Osiedla Żegrze
Poznań

jQ style by Devoluxs
Edit by Łukasz Kapustka