Osiedle Żegrze… warte Poznania

wrz/13

19

RoweLove Rataje – zagłosuj na nasz projekt

Oddając swój głos w budżecie obywatelskim na RoweLOVE Rataje (pozycja nr 11 na liście) głosujesz za powstaniem Rataje-Parku !

Rady Osiedli Rataje i Żegrze wraz z inicjatywą społeczną Hello Polanka wspólnie złożyły wniosek do budżetu obywatelskiego 2014 na projekt pod nazwą RoweLOVE Rataje. Projekt polega na budowie szlaku pieszego lub rowerowego łączącego Rataje-Park z Maltą i rzeką Wartą oraz szlaku pieszo-rowerowego biegnącego od ul. Inflanckiej wzdłuż linii tramwajowej do ul. Jana Pawła II. Wszystkie szlaki będą utwardzone i oświetlone. Zostaną przy nich postawione ławki i kosze na śmieci oraz posadzone drzewa i krzewy.

Dlatego gorąco zachęcamy do zakreślenia na karcie do głosowania propozycji Nr 11 – RoweLOVE Rataje !

Udział w głosowaniu może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec Miasta Poznania oraz student posiadający indeks jednej z poznańskich uczelni wyższych. Głosować można na papierowej karcie do głosowania lub poprzez stronę internetową www.poznan.pl.

To pierwszy mały krok w budowie Rataje-Parku. Dlatego prosimy o głosy Państwa, Wasze rodziny, znajomych, sąsiadów i wszystkich, którym zależy na powstaniu parku w centrum Rataj.

Wnioskodawcy

Osiedle Żegrze na Facebook'u - polub nas i bądź na bieżąco:

©2011-2016 Rada Osiedla Żegrze
Poznań

jQ style by Devoluxs
Edit by Łukasz Kapustka