Osiedle Żegrze… warte Poznania

lut/18

12

Bilety dla seniorów – Teatr Muzyczny

Rada Osiedla Żegrze zaprasza seniorów do zgłoszenia po odbiór bezpłatnych biletów na spektakl „Akompaniator” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Bilety dotyczą wydarzenia w dniu 11 marca 2018 roku o godz. 17:00. [Pozostało: 0] Rada Osiedla dysponuje kilkudziesięcioma biletami, które zostaną rozdysponowane wśród seniorów zgłoszonych poprzez poniższy formularz.

UWAGA!

Wypełnienie zgłoszenia nie jest równoznaczne z otrzymaniem biletu. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Przedstawiciele Rady Osiedla skontaktują się z osobami zakwalifikowanymi do odbioru biletów podając miejsce i termin ich odbioru. Przed wypełnieniem zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem akcji.

AKOMPANIATOR w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza, rozgrywa się pomiędzy dwiema postaciami: divą operową (Lucyna Winkel) i towarzyszącym jej od trzydziestu lat pianistą (Wiesław Paprzycki). Ich relacja, wzbierająca emocjonalnym crescendo, eksploduje dramatycznym i dość niedorzecznym wyznaniem. Opowieść o miłosnej obsesji w miarę rozwoju akcji przekształca się z przezabawnej farsy w thriller psychologiczny. A wszystko – z muzyką operową w tle – dotyczy odwiecznych problemów: konfrontacji marzeń z rzeczywistością, życia ze sztuką, pragnień z możliwościami.

VIDEO:

 

Osiedle Żegrze na Facebook'u - polub nas i bądź na bieżąco:

©2011-2016 Rada Osiedla Żegrze
Poznań

jQ style by Devoluxs
Edit by Łukasz Kapustka